Sertifikalar

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

Organik

Doğal, genetiği bozulmamış ve insan sağlığına uygun organik pamuklu kumaşlara GOTS veya OCS sertifikalarımızın gerekliliklerine uygun olarak boyama ve baskı işlemleri yapmaktayız. Organik ham kumaşlar; ön işlem, boyama, baskı, yıkama, apre işlemleri tamamlanarak giysiye dönüşmek üzere bizdeki yolculuğunu tamamlamış oluyor. Giyim sektöründe, özellikle bebek(baby)/çocuk kategorisinde tercih sebebi olan bu ürünler için yumuşacık dokusu, renk ve desen çeşitliliğiyle sektörün incisi olarak anılmayı hakkediyor.
GOTS
OCS
SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

Geri Dönüşüm

GRS ve OCS sertifikalarımız sayesinde geri dönüşümlü kumaşların ön işlem, baskı, boyama, yıkama ve apre işlemlerini standartlara uygun yapmaktayız. Tekstil sektöründe ham madde kaynak kullanımının azaltılması ve geri dönüşüm döngüsüne verdiğimiz destekle üretimin değerli bir parçasıyız.
GRS
RCS
SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

Çevre

Çevreye bıraktığımız etkiyi görebilmek adına, karbon ayak izimizi hesaplatıyor ve bu doğrultuda hedefler belirliyoruz. Atık, kimyasal ve enerji yönetimi uygulamalarımızla çevreye duyarlı üretim yapıyoruz.
OEKO-TEX 100
HIGG FEM VERIFICATION
ZDHC-SUPPLIER TO ZERO
SIFIR ATIK
SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

Su ve Enerji

Enerji verimliliği bilinci oluşturmak ve enerjinin verimli kullanılması adına şirketimiz ve paydaşlarımızla, ülke ekonomisine katkı sağlıyoruz. I-REC sertifikamızla, kullandığımız elektrikten kaynaklanan karbon ayak izimizin %100’ünü nötrlüyoruz. Yenilenebilir enerji kaynak kullanımına verdiğimiz destekten kıvanç duyuyoruz.
SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

Sosyal

“Önce İnsan” prensibiyle hareket ederek sosyal uygunluk yönetimi sistemini şeffaflıkla sunmaktayız. Bu kapsamda çalışmalar yürüterek sertifikalandırdığımız yönetim sistemimizi her geçen gün geliştirmeye devam ediyoruz.
HIGG FSLM VERIFICATION