Kurumsal

Hakkımızda

Dış giyim sektöründe baskı ve boya hizmeti vermek üzere 2013 yılında kurulan Çahan Dijital Baskı, üretim kalitesi ve vizyonu ile sektörün öncü firmalarından biridir.

Zamanla Yarışan Üretim Gücü

Çahan Dijital Baskı bünyesinde bulunan rotasyon ve dijital baskı makineleri ile doğal, sentetik ve karışımlarını içeren her türlü kumaşa baskı yapmaktayız. Çağın gereği olan teknoloji takibi birinci önceliğimiz. Sürdürülebilir teknolojileri tercih ettiğimiz makine parkurumuzu, daima son versiyonlarla güncelleyip müşterilerimize üstün hizmet kalitesini sunmayı hedefliyoruz. Her zaman ülke ilklerini barındıran makine parkurumuzda Reggiani kalitesini tercih ederek reaktif, dispers, ronjan ve yakma baskı ayrıcalıklarını, dokuma ve örme kumaş türlerinin tamamına sunuyoruz. Aylık 3.000.000 metre baskı kapasitesine sahibiz.

Dünya Markalarının Tercihi...

Müşteri odaklı, çevreye duyarlı ve sürdürülebilir üretim anlayışı ile dünyaca ünlü markalarla süreç ortaklığı yapıyoruz. Yüksek teknoloji, deneyimli kadro, AR-GE ve tasarım ekibimiz sayesinde hızlı ve kaliteli üretim ile dış giyimde adımızdan söz ettiriyoruz.